slider-para

Kochani !
Rozpoczynamy kolejną edycję Akademii Miłości dla Par.

Koszt: 100zł od parAkademia Miłości dla Par to cykl warsztatów skierowanych tylko dla par, nawet z jednodniowym stażem, którym zależy na pogłębieniu i umocnieniu wspólnej relacji.
Naszym Duszpasterzem jest ksiądz Adam Pawłowski.
Nasze spotkania będą odbywać się głównie w formie warsztatów. Przedstawione przez prelegenta zagadnienia będziemy omawiać w parach lub w małych grupach. Rozpoczynać i kończyć będą się modlitwą. W trakcie spotkania przewidywana jest przerwa na małą integrację.

Każde nasze spotkanie poprowadzą specjaliści w danej dziedzinie: psycholodzy, teolodzy, trenerzy, coach’owie, małżeństwa, osoby duchowne.

Pragniemy, by nasze spotkania stanowiły inspirację do pracy nad sobą i do budowania pięknych relacji z ukochaną osobą.
Na tegorocznych warsztatach przewodzi nam hasło:
Aby lepiej zrozumieć ukochaną osobę, trzeba najpierw poznać samego siebie.

Kim jesteśmy? Jakie są nasze mocne strony?
Jak nasza przeszłość wpływa na naszą teraźniejszość?
Czy mamy właściwe poczucie własnej wartości?
Kim jestem da Boga i kim Bóg jest dla mnie?
Jakie są nasze relacje z ukochana osobą?
Czy umiemy rozmawiać o emocjach i je okazywać?
Jak wygląda nasza duchowość, nasza seksualność?
W jaki sposób się ze sobą komunikujemy? Jak rozwiązujemy konflikty?
Czy dobrze zarządzamy swoimi finansami?

Wszystkie zagadnienia rozpatrywać będziemy w kontekście nauki chrześcijańskiej.
Rozpoczynamy 9 października o godzinie 19:30.
Miejsce spotkań: sala w Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki przy ul. Głogowskiej 92.

Terminy spotkań: Spotkania odbywać się będą w co drugą środę, o godzinie 19:30:

 •  9.10.2019 r. – KIM DLA MNIE JEST BÓG ORAZ KIM JA JESTEM DLA BOGA?
  Ks. Adam Pawłowski – Duszpasterz Akademii Miłości, pasjonat ewangelizacji w parafii, szkole, pod klubami go-go, na Przystanku Woodstock (12 razy), oraz w Internecie (live na fb). Twórca Akademii Miłości dla singli, par i małżeństw. Dzień bez książki, zwłaszcza bez Biblii, uważa za dzień stracony. Kinoman. Biega maratony w sutannie. Obecnie Proboszcz parafii św. Marcelina w Rogalinie.
 • 23.10.2019 r. – SAMODYSCYPLINA I SAMOKONTROLA
  Szymon Frieske – pasjonat rozwoju osobistego, ćwiczenia samodyscypliny, psychologi, zarządzania i ciągłego poprawiania efektywności. Po ukończeniu studiów magisterskich z informatyki stosowanej postawił na na dalszy rozwój na studiach podyplomowych na kierunkach: Strategie sprzedaży, Psychologia zarządzania, Marketing, Studia Managerskie, Coaching, Lean management. W tym roku rozpoczyna siódme studia na SGH na kierunku: Fuzje i przejęcia przedsiębiorstw. Obecnie z bratem wspólnikiem prowadzi 7 spółek z branży: reklama, tekstylia, poligrafia oraz e-commerce, zatrudniają ponad 70 osób.
 •  6.11.2019 r. – POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI
  Magdalena Kolańska – nauczyciel akademicki, psycholog i psychoterapeutka, prowadzi w Poznaniu psychoterapię indywidualną nastolatków i dorosłych, grupy wsparcia oraz kursy z zakresu umiejętności miękkich.
 • 20.11.2019 r. – OBAWY i OCZEKIWANIA z jakimi wchodzimy w związek.
  Maja i Tomasz Bromber – małżeństwo od lat 13, rodzice Adama, Janki i Jerzego. Od 12 lat animatorzy Spotkań Małżeńskich, ruchu, który poprzez dialog małżeński pomaga małżonkom zbliżać się do siebie i Boga.
 •  4.12.2019 r. – EMOCJE
  Anna Wieradzka-Pilarczyk – psycholog, teolog, coach. Pracuję jako wykładowca akademicki na Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu. Prowadzę spotkania i warsztaty w ramach Integralnego Towarzyszenia Osobie, podejmując m. in. tematy dialogu, rozwiązywania konfliktów, motywacji czy poczucia własnej wartości. Moją pasją jest taniec i rodzinne wycieczki.
 • 18.12.2019 r. – FINANSE RAZEM, czyli jak budować i pomnażać, nie rujnować i wygrażać,
  Wojciech Nowicki – trener biznesu, zajmujący się budowaniem przywództwa na wszystkich szczeblach organizacji opartym na zaangażowaniu i odpowiedzialności każdego. Współautor bestsellera „Uzdrowienie Finansów, jak z Bożą pomocą wyjść z długów”, współautor książki z DVD „Twoje pieniądze” i książki dla przedsiębiorców „Bogaci przed Bogiem, historie katolickich przedsiębiorców”. Prowadzi wykłady, warsztaty i kursy oraz szkolenia liderów w ramach Chrześcijańskiej Edukacji Finansowej CROWN.
 •  8.01.2020 r. – DIALOG. Jak mówić, żeby nas słuchano, jak słuchać by do nas mówiono.
  Kinga i Marek Hołowieccy
 • 22.01.2020 r. – CZY JESTEM GOTOWY DO MAŁŻEŃSTWA? – test 5-ciu bramek.
  Magdalena Urbanowicz – Trener umiejętności społecznych, doradca kariery i doradca zawodowy, filolog-pedagog. Pracuje na co dzień z osobami, które chcą odkryć swoje powołanie i ścieżkę zawodową. Pracuje z młodzieżą diagnozując ich potencjał osobowo-zawodowy. Ukończyła studia podyplomowe na UAM w 2006 r. na specjalności Doradztwo Personalne i Zawodowe, a następnie szkoliła się w Anglii (Oxford Psychological Press), Danii (Copenhagen Leaderspih Center), Irlandii (Career Decisions Irland).
 •  5.02.2020 r. – „ZASKOCZYMY” CZY „ODBIJEMY SIĘ OD SIEBIE”? – szansa na udany związek mimo różnych osobowości w oparciu o typologię MBTI.
  Magdalena Urbanowicz – Trener umiejętności społecznych, doradca kariery i doradca zawodowy, filolog-pedagog. Pracuje na co dzień z osobami, które chcą odkryć swoje powołanie i ścieżkę zawodową. Pracuje z młodzieżą diagnozując ich potencjał osobowo-zawodowy. Ukończyła studia podyplomowe na UAM w 2006 r. na specjalności Doradztwo Personalne i Zawodowe, a następnie szkoliła się w Anglii (Oxford Psychological Press), Danii (Copenhagen Leaderspih Center), Irlandii (Career Decisions Irland).
 • 19.02.2020 r. – DUCHOWOŚĆ I SEKSUALNOŚĆ
  s. Maria Kwiek USJK – jest z wykształcenia matematykiem oraz dr teologii w zakresie katechetyki. Pracowała kilkanaście lat na Politechnice Poznańskiej i równocześnie była zaangażowana w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Była wykładowcą na Studium Katechetycznym oraz Studium Rodziny przy PWT w Poznaniu. W 50 roku życia została powołana do życia zakonnego i wstąpiła do Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego w Pniewach. W Szkole Sióstr Urszulanek pracowała jako katechetka i wychowawczyni. Pracowała w redakcji czasopisma MIŁUJCIE SIĘ! i jest zaangażowana w formację Ruchu Czystych Serc oraz w pedagogizację rodziców. Prowadzi katechezę w Domu Samotnych Matek oraz dla rodziców na Akademii Dam.

Szczegółowe informacje na bieżąco będziemy przesyłać w mailu informacyjnym.
Życzymy, abyś na Akademii odnalazł to, czego potrzebujesz!
Serdecznie pozdrawiamy
Organizatorzy Akademii Miłości dla Par

Aktualności

Akademia Miłości dla Par. Start 9 października 2019

Kochani !Rozpoczynamy kolejną edycję Akademii Miłości dla Par ...
Czytaj Dalej

Spotkanie organizacyjne Akademi Miłości dla Singli oraz Akademi Miłości dla Par

Kochani już niedługo startujemy z Akademią Miłości dla Singli oraz Akademią Miłości dla Par. W związku z tym w najbliższy ...
Czytaj Dalej

Wakacyjna Potańcówka z Bogiem dla Singli oraz par 31.08.19

Kochani 🙂 Doszły nas słuchy, że tęsknicie już za naszymi zabawami tanecznymi ;)Dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy jeszcze ...
Czytaj Dalej