Wyjazd Warszawa-Zakopane z Akademią Miłości 25-27.11.17

23517457_396226687463849_860717991854326459_n
wydarzenie na facebooku

Kochani 🙂
Czy nie myśleliście ostatnio często o tym , że macie już dość tej paskudnej listopadowej pogody. Wszędzie wokół nas tylko szaro i mokro. My też ostatnio o tym myślimy , ale czas powiedzieć temu stanowcze dość!!! . W ramach walki z jesienną chandrą i szarością chcielibyśmy Was zabrać do pewnego magicznego miejsca w Polsce. Miejscem tym jest Królewski Ogród Światła w Warszawie przy pałacu w Wilanowie.

W miejscu tym tysiące kolorowych diod ułożono w finezyjne kształty przez co w jednej chwili możemy zapomnieć o szarej otaczającej nas listopadowej rzeczywistości. Tegoroczna ekspozycja nazwana została Zimowym Ogrodem Króla. Przeniesiemy się więc do czasów panowania Króla Jana III Sobieskiego. Będziemy mieli okazję również obejrzeć trójwymiarowe pokazy łączące światło, obraz i dźwięk.

Zanim jednak wieczorową porą znajdziemy się w tym magicznym ogrodzie nasz przewodnik oprowadzi nas po najważniejszych miejscach Warszawy. Traktem królewskim udamy się na plac zamkowy. Po drodze obejrzymy Krakowskie Przedmieście, Plac Trzech Krzyży oraz Łazienki Królewskie. Nie ominiemy oczywiście warszawskiej starówki gdzie podziwiać będziemy mogli wspaniały Zamek Królewski, a z wysokości 22 metrów spoglądać będzie na nas sam król Zygmunt.
Po zwiedzeniu stolicy część z uczestników uda się w drogę powrotną do Poznania, a chętni wyruszą w dalszą podróż do Zakopanego. Tam czekają na nas piękne górskie widoki, spacery, rozmowy o życiu do białego rana podczas gier planszowych i niezapomniane przeżycia duchowe.

Spędzimy tutaj całą niedzielę. Zaczniemy od Mszy Św, następnie udamy się na śniadanie. Odłożymy bagaże i Krupówkami przedostaniemy się do kolejki na Gubałówkę. Jeśli pogoda pozwoli będziemy mogli nacieszyć się magicznymi widokami Tatr. Wspólnie ustalimy dalszy plan działania na całe popołudnie, wieczór(proponowana zabawa w Karczmie góralskiej)oraz poniedziałek. 27.11 o godz.16 udamy się busem w kierunku Poznania.

Jeśli chcecie przeżyć niesamowite doznania estetyczne, muzyczne i pobyć przez kilka dni wśród swoich znajomych warto zaplanować ten listopadowy weekend z nami 🙂
Cena obejmuje przejazdy Polskim Busem, bilety na zwiedzanie ogrodu w Wilanowie, opiekę przewodnika (naszego kolegi, który posiada ogromną wiedzę o Warszawie).

W opcji drugiej dochodzą przejazdy do Zakopanego oraz nocleg.

Osoby chętne do wyjazdu proszone są o zapisywanie się przez e-mail: kozlowski6@wp.pl do 20.11.17

Zarówno pod tym adresem e-mail, jak i pod numerem 609 428 628 udzielane będą wszelkie informacje dotyczące wyjazdu.

Cena 140zł Poznań Warszawa, 280zł Poznań Warszawa Zakopane.