reolekcje dla singli

Nurtują Cię pytania, na które wciąż szukasz odpowiedzi? Chcesz pogłębić swoją relację z Bogiem i obrać właściwy kurs życia?
Wobec tego przyjedź koniecznie do Pniew, na rekolekcje organizowane przez Akademię Miłości dla Singli w dniach 10-11.06.2017r.!

MIEJSCE
Odbędą się one w Domu Pielgrzymkowo – Rekolekcyjnym przy Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej, a poprowadzą je Misjonarze Przymierza Miłosierdzia ze Szczecina i Poznania.

PRZEBIEG:
Sobota:
– 8.30. – rejestracja uczestników,
– 9.00. – 21.00. – Eucharystia, konferencje, warsztaty, modlitwa, wielbienie.
Niedziela:
– 9.00 – 16.00 – Eucharystia, konferencje, warsztaty, modlitwa, wielbienie.

CENA
Koszt udziału w wydarzeniu to 97 zł./os. W cenie zapewniony jest nocleg i wyżywienie.

TERMIN
Zaczynamy w sobotę 10.06. o godz. 9.00, a kończymy w niedzielę 11.06. o godz..16.00.

TRANSPORT
Osoby nieposiadające własnego samochodu, które zgłosiły przez formularz chęć skorzystania z transportu na miejsce rekolekcji, prosimy aby stawiły się w sobotę tj. 10.06 o godz. 7.30 przed kościołem Maryi Królowej w Poznaniu, skąd będzie zorganizowany dla nich transport do Pniew.

NOCLEG
Uczestnicy rekolekcji śpią i żywią się u sióstr lub w bursie. Oba miejsca zakwaterowania znajdują się w Pniewach, w obu warunki są porównywalne. Zasady przydzielania miejsc noclegowych są proste: osoby, które zgłoszą się pierwsze śpią u sióstr, po wyczerpaniu limitu miejsc noclegowych u sióstr przydzielane będą miejsca noclegowe w bursie.

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU
Jeśli podjąłeś już właściwą decyzję, to kliknij w poniższy link:

formularz zgłoszeniowy